Firmamız kuruluşundan bugüne sektörün en deneyimli firmalarından biridir. Ev araç gereçleri, ev aksesuarları, porselen takımları ve modern bahçe mobilyalarını satışa sunan ELMASGÖZ ZÜCCACİYE yaklaşık 10 bin çeşit ürünü bünyesinde bulundurmaktadır.

Ürünlerinin özellikle en seçkin ve kaliteli ürünler olmasına dikkat eden firmamız, müşteri memnuniyetine önem vermek ile birlikte, bir evin ihtiyacı olabilecek her türlü ürünü firmamızda siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek modern ve klasik her türlü ürünlerimizle sizlerin yanınızda olmaktan onur ve gurur duyarız...

Kuruluşundan bu yana kalite ve müşteri mutluluğunu hedefleyen ELMASGÖZ ZÜCCACİYE faaliyetlerinde ürün ve hizmetlerinin faydasını tüketiciler için her zaman en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen bir prensibi esas alır.

Çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile toplumumuzun ve çevremizin mutluluğunun tam olarak özdeşleşdiği bir başarı anlayışını, başarının bir hedef değil,keyifli bir yolculuk olduğu inancını güçlendirerek sürdüren ve bu istikrarı geleceğe taşımak isteğimiz ise, en büyük hedefimizdir.

Büyük mağazacılığın evrensel üretim ve pazarlama ilkelerini hayata geçiren ELMASGÖZ ZÜCCACİYE, kalite ve fiyatlandırma arasında kurduğu dengeyle, tüketicinin seçme özgürlüğüne ve özenli hizmet anlayışıyla, ürün çeşitlerinin zenginliğiyle ve hizmet kalitesiyle öne çıkar. Siz saygıdeğer müşterilerimizin her zaman yanınızdayız...


© Copyright.2011 akdesen grafik